ضمانت و بازگشت کالا

برای اطلاع دقیق از شرایط بازگشت کالا اینجا را بخوانید.

تمامی کالاهای آرمان رشد دارای ضمانت 24 ساعتۀ بازگشت کالا هستند.

برای اطلاع دقیق از شرایط بازگشت کالا اینجا را بخوانید.

در موارد زیر امکان استفاده از ضمانت آرمان رشد وجود دارد:

  • ایراد ظاهری (پارگی، صحافی، چاپ)
  • مغایرت کالای تحویل شده با اطلاعات مندرج در وب سایت

موارد اعلام شده باید طی 3روز و مطابق با شرایط ذکر شده در رویۀ خدمات سرویس پس از فروش آرمان رشد باشد.

برای اطلاع دقیق از شرایط بازگشت کالا اینجا را بخوانید.

پس از ثبت فرم درخواست بازگشت کالا و بررسی تیم پشتیبانی در صورت تائید، همکاران ما در آرمان رشد برای ادامۀ فرآیند مرجوعی با شما تماس خواهند گرفت.

بعد از تماس واحد پشتیبانی در صورتی که ساکن تهران هستید برای دریافت کالا با شما هماهنگی‌های لازم صورت خواهد پذیرفت و اگر ساکن شهرهای دیگر هستید خدمات مرجوعی از طریق پست صورت می‌گیرد و هزینۀ بازگشت کالا به عهدۀ آرمان رشد خواهد بود.

لازم است کالای مرجوعی را در شرایط اولیه قرار داده و به همراه کد پیگیری ثبت درخواست مرجوعی کالا که برای شما نمایش ارسال شده را داخل بسته قرارداده و ارسال نمایید. برای سفارش‌های پستی لازم است به آدرس* زیر ارسال شود و فیش پرداخت هزینۀ پستی را نزد خود نگه دارید و از طریق این فرم به آرمان رشد ارسال نمایید.

* تهران، خیابان انقلاب، بین خیابان دانشگاه و خیابان ابوریحان، پلاک 1182، ساختمان فروردین، طبقه 10، واحد 38، کد پستی 1315693567، انتشارات آرمان رشد

آسیب‌دیدگی لازم است حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا به پشتیبانی آرمان رشد اطلاع‌رسانی شود. از آنجا که آرمان رشد بسته‌بندی ایمن و استاندارد همۀ مرسولات را تضمین می‌کند تحویل به هر یک از شرکت‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامۀ مرسوله به این معنی است که بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهدۀ شرکت حمل و نقل است و آرمان رشد فقط در صورت تائید شرکت حمل‌کنندۀ سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌کند.

حتماً کارتن و جعبۀ اصلی مرسولات را نزد خود نگه دارید و از دور انداختن آن جداً خودداری نمائید. استفاده از سرویس بازگشت کالا تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبۀ اصلی خود به آرمان رشد بازگشت داده شود.

برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی بسته و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت کالا را از بین خواهد برد.

کالای آسیب دیده و متعلقات آن را لازم است به همان شکلی که تحویل گرفته‌اید به همراه صورتجلسۀ رسمی شرکت حمل‌کننده و فاکتور به پشتیبانی آرمان رشد ارسال کنید.

سرویس بازگشت کالا، اشکال‌های فنی و ظاهری را که در اثر استفادۀ نادرست از کالا ایجاد شود شامل نمی‌شود.

اگر علت مرجوعی کالا ایراد فنی، مغایرت کالا یا ایراد ظاهری باشد ارسال و بازگشت کالا از سراسر کشور به انبار آرمان رشد به صورت رایگان صورت می‌گیرد.

در صورتی که از مرجوع کردن کالا اطمینان دارید ابتدا لازم است از اینجا فرم درخواست بازگشت کالا را ثبت و ارسال نمایید و بعد از بررسی کارشناسان در صورت تائید مرجوعی منتظر تماس تیم پشتیبانی آرمان رشد باشید.

برای اطلاع دقیق از شرایط بازگشت کالا اینجا را بخوانید.

بازپرداخت به شماره کارت اعلام شده در فرم درخواست بازگشت کالا واریز خواهد شد.

بعد از دریافت کالا و بررسی توسط کارشناسان آرمان رشد حداکثر طی 72 ساعت کاری بازپرداخت صورت خواهد گرفت.