شرایط ارسال

«آرمان رشد» برای ارسال محصولات به تمام نقاط کشور از سرویس شرکت پست استفاده می‌کند و فقط در تهران (مناطق 22 گانه) امکان ارسال کالا به صورت ارسال سریع میسر است.

ارسال سریع در شهر تهران (مناطق 22 گانه) 35.000 تومان می‌باشد.

ارسال پستی بر مبنای تعرفه‌های شرکت پست به صورت خودکار نسبت به مقصد محاسبه می‌شود.

ارسال سفارش‌های بیشتر از 200.000 تومان به سراسر کشور از طریق پست سفارشی، رایگان است.

ارسال سریع در شهر تهران (مناطق 22 گانه) در صورتی که قبل از ساعت 13 ثبت شود در همان روز تحویل داده خواهد شد و اگر بعد از ساعت 13 ثبت شود در اولین روز کاری* ارسال خواهد شد. سفارشات پستی در اولین روز کاری* بعد از پردازش «آرمان رشد» تحویل پست می‌شود و بازۀ تحویل توسط پست تعیین خواهد شد.

*روزهای کاری (شنبه تا چهارشنبه)

سفارش در آدرس اعلامی شما به سفارش‌دهنده و یا به شخص دیگری که اعلام شده تحویل می‌شود. ارائۀ مدرک شناسایی معتبر در هر دو صورت الزامی است.*

*مأمور ارسال «آرمان رشد» اجازۀ ورود به ساختمان را ندارد و موظف می‌باشد کالا را در، ورودی اصلی ساختمان منتهی به خیابان تحویل دهد.

بله، هنگام ثبت سفارش می‌توانید گیرنده و آدرس وی را وارد نمایید.

خیر، تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی‌نت، رستوران، هتل و مانند آن وجود ندارد و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

بله، «آرمان رشد» می‌تواند کالای خریداری شده را به صورت کادو شده به همراه متن درخواستی شما ارسال نماید.

تحویل خرید های بالای ۲۰۰ هزار تومان به صورت رایگان ۴-۱ روز کاری

تحویل محلی

علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد در این صورت می توان امید داشت.

ارسال با پست تحویل بین ۷-۱ روز کاری

تحویل داخل کشور

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای.

قیمت و زمان ممکن است متفاوت باشد

تحویل بین المللی

ارسال به که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

اطلاعات مهم

اظهارنامه گمرکی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.