Add to Wishlist

ریکی روش قدرتمند درمان با انرژی

۱۴۶,۰۰۰ تومان

این کتاب ترجمة کتاب آقای چتان چوگانی، استاد اعظم ریکی می باشد. این اثر اطلاعات جامعی دربارة روش درمان با سیستم دکتر اوسوئی را در اختیار علاقمندان قرار می دهد. مطالب کتاب در عین سادگی به کلیة نکات و شرح و تفصیل مراحل آموزشی و درمانی می پردازد که نه تنها برای درمانگران بلکه برای افرادی که می خواهند با این سیستم آشنا شوند نیز بسیار سودمند می باشد. فواید ریکی نامحدود می باشد از جمله فواید ریکی: ریکی استرس را از بین می برد؛ ریکی به شما کمک می کند تا از عادت های ناخواسته و اعتیاد رهایی یابید؛ ریکی به افزایش قدرت حافظة شما کمک می کند؛ ریکی به شما کمک می کند که دیدگاه مثبتی داشته باشید؛ ریکی به شما کمک می کند تا بر عصبانیت و ترس خود غلبه کنید؛ ریکی به درمان بی خوابی و چاقی مفرط کمک می کند؛ ریکی به افزایش اعتماد به نفس در شما کمک می کند و…

Add to Wishlist

راهنمای گزینش در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

۹۰,۰۰۰ تومان

همواره یکی از دغدغه ‌های اصلی مصاحبه ‌شوندگان برای ورود به سازمان‌ های دولتی و خصوصی اطلاع از نحوه و نوع سؤالات در روز مصاحبه است. یکی از گروه ‌های هدف، دانشجویان دانشگاه فرهنگیان هستند که به‌دلیل حساسیت ‌های شغلی برای گزینش نهایی لازم است در مصاحبه شرکت نمایند. این کتاب راهنمای مناسبی جهت آشنایی و پاسخ‌ گویی به سؤالات روز مصاحبه برای داوطلبان است.

Add to Wishlist

اسپیکینگ برای آیلتس Speaking for IELTS

۱۴۲,۰۰۰ تومان

Less familiar, but as important, is how teaching can seriously affect human’s thirst for knowledge.That is what makes teaching notoriously difficult; however, its challenges can still whet your appetite for gaining momentum.This enthusiasm of teaching needed to be fulfilled, so I decided to design this comprehensive speaking book in order to be able to nurse my burning ambition to simplify the speaking task for the IELTS candidates, and, at the same time, help the students to improve their language. Dear learners, this book provides you with the information needed for breezing through the exam in a way that you can brush up on your speaking skill and meet all the certain criteria which are required for IELTS examination.

اتمام موجودی
Add to Wishlist

عربی 9 (گنجینه تست عربی پایه نهم – دوره اول متوسطه)

۱۲۵,۰۰۰ تومان

جبران خلیل جبران از آن دسته شاعران و نویسندگانی به شمار می‌رود که در مجموعه آثارش، هم به روی زندگی خندیده و هم گریسته، هم افسوس خورده و هم رشک برده که همگی نشانۀ نگاه انسانی او به زندگانی و فراز و فرودهایش است و شاید این همان راز جاودانگی و ماندگاری این هنرمند لبنانی باشد. او در سال 1883 میلادی
چشم به جهان گشود و در سال 1931 چشم از جهان فرو بست.
آنچه در این کتاب آمده است:
500 تست همراه با پاسخنامۀ تشریحی
درسنامه‌‌های نموداری
آزمون جامع تستی
مترادف‌ها، متضادها و جمع‌های مکسر
واژگان پایه‌های هفتم، هشتم و نهم

Add to Wishlist

جنبش‌‏های اسلامی – سیاسی معاصر

۲۳۰,۰۰۰ تومان

جنبش‌ های اسلامی – سیاسی معاصر شاید بیش از هر موضوع دیگری در جهان اسلام و در دوران کنونی نیاز به بررسی و شناخت آکادمیک داشته باشد. اینکه جنبش‌ های اسلامی در سال‌ های گذشته به کانون اخبار و ملاحظات جهانی بدل گردیده است، نشان از اهمیت و نیز ابهام‌ های ظاهری آن دارد. جنبش ‌های اسلامی در سراسر جهان به وقوع می ‌پیوندد و همواره آحاد انسانی را با خود درگیر می ‌کند؛ این درگیری گاه از سر ترس و هراس بوده و گاه از سر جذب در آرمان ‌های آن بوده است. جنبش‌ های اسلامی – سیاسی در دوران معاصر به بحثی طنین‌ انداز در محافل دانشگاهی از یک سو و در میان توده مردم از سویی دیگر بدل گشته است. بحث ‌هایی که از جنبش‌ های اسلامی بیان می ‌شود، چه در جهان اسلام و چه در جهان غیراسلام، گویی با واکنشی دوگانه همراه است؛ واکنشی که در پاره ‌ای موارد با جاذبه و شکل ‌گیری روحیه ‌ای از تقویت اسلام ‌خواهی تا اسلام ‌هراسی و ترس از گسترش پدیده تروریسم را با خود به همراه داشته است. از این جهت که، جنبش ‌های رادیکال (افراطی) که شکلی از بازگشت کورکورانه به سنت‌ های پیشین را دارند با جنبش‌ های لیبرال که تا حد زیادی از مبانی و سرچشمه‌ های اسلامی فاصله گرفته‌ اند و نیز جنبش ‌های نهضت ‌محور که در تلاش برای ایجاد حکومتی شایسته جهت ایجاد جهانی متعالی هستند، از یکدیگر بازشناخته شوند و همواره مرز بین این جنبش ‌ها از یکدیگر جدا باشد. اینکه جنبش‌ های اسلامی، از هرگونه آن، درصدد کسب قدرت بوده‌ اند و خواهان برقراری نظام سیاسی آرمانی خود هستند، بدیهی می ‌نماید؛ اما در بیانی شیواتر باید گفت که در کنار این میل رسیدن به قدرت، معنایی که هر جنبش از دید خود درست می ‌پندارد، نهفته است؛ معنایی که به گونه ‌ای، جهان‌ بینی جریان ‌های گوناگون اسلامی را از یکدیگر و از اندیشه‌ های رقیب، چه در مشرق زمین و چه در جهان غرب متمایز می ‌سازد. برای نمونه، بدیهی است که جهان‌ بینی جنبشی افراطی با جنبشی لیبرال و یا نهضت ‌محور تفاوتی فاحش دارد و جنبش‌ های نهضت ‌محور، همواره تدبیری حقیقی‌ تر را با خود همراه داشته است (مانند نهضت اسلامی ایران) که لازم است مورد موشکافی قرار بگیرد.

Add to Wishlist

پشت گوش قاف

۸۶,۰۰۰ تومان

برای کاف دیدن پشت گوش قاف بیند ز کجا الف شروع کرد که قلۀ قاف دیدند. از زمانی که پیچک‌گونه به دور خود می‌‌پیچیدیم از پشت گوش قلب می‌‌شنیدیم نجوای رسیدن را. الف نقطۀ شروعی بیش نبود و سکون همچون جلگه‌ای، به طهارتمان لجن می‌‌بست. قلۀ قاف فرسنگ‌‌ها دور به دنبال استواری می‌‌گردد و ما مویه‌‌کشان به سمت او روانه می‌‌شویم؛ اما برای روان شدن، باید به صدای نواختن موج‌‌ها گوش بسپاریم. نت‌‌های سمفونی تلاطم را می‌‌شنوی؟

Add to Wishlist

نبردهای جنگ جهانی دوم (جلد دوم) 1945-1942

۲۲۰,۰۰۰ تومان

جنگ جهانی دوم بدون تردید عرصۀ مهم ‏ترین نبردهای تاریخ بشر بوده است. در این جنگ میلیون ‏ها سرباز از دو جبهۀ مختلف به ستیز با یکدیگر پرداختند و فرماندهان، تاکتیک ‏های جنگی جدیدی ابداع کردند. در این میان آلمان با تاکتیک بلیتز (صاعقه) جهان را در شوک فرو برد و با ارتشی ضعیف ‏تر از رقبای خود، اروپا و بخش زیادی از آفریقا را تحت سلطۀ خود درآورد. در کتاب نبردهای جنگ جهانی دوم چگونگی تسلط یک کشور بر کشوری دیگر و از بین بردن و شکست دادن ارتش ‏های قدرتمند قرن بیستم بررسی می ‏شود. جلد اول این کتاب بیشتر به پیروزی ‏های دول محور پرداخته و جلد دوم شروع شکست ‏های آلمان را شرح داده است.

Add to Wishlist

نبردهای جنگ جهانی دوم (جلد اول) 1942-1939

۲۳۲,۰۰۰ تومان

جنگ جهانی دوم بدون تردید عرصۀ مهم ‏ترین نبردهای تاریخ بشر بوده است. در این جنگ میلیون ‏ها سرباز از دو جبهۀ مختلف به ستیز با یکدیگر پرداختند و فرماندهان، تاکتیک ‏های جنگی جدیدی ابداع کردند. در این میان آلمان با تاکتیک بلیتز (صاعقه) جهان را در شوک فرو برد و با ارتشی ضعیف ‏تر از رقبای خود، اروپا و بخش زیادی از آفریقا را تحت سلطۀ خود درآورد. در کتاب نبردهای جنگ جهانی دوم چگونگی تسلط یک کشور بر کشوری دیگر و از بین بردن و شکست دادن ارتش ‏های قدرتمند قرن بیستم بررسی می ‏شود. جلد اول این کتاب بیشتر به پیروزی ‏های دول محور پرداخته و جلد دوم شروع شکست ‏های آلمان را شرح داده است.

Add to Wishlist

چه کسی ثروتمند است؟ (اقتباس از شاهنامه‌ی فردوسی)

۸۹,۰۰۰ تومان

بهرام با لباس مردم عادی به همان شهر برگشت. اين ‌بار به خانه‌ ی بزرگي رسيد. آنجا ایستاد و در زد و گفت: «مسافر هستم و از شما می‌ خواهم اجازه دهید شب را اینجا بگذرانم.» گرگین مرد تنهايي بود؛ اما ثروت زيادي داشت. او بسیار بداخلاق بود و… .

Add to Wishlist

جاسوسان برتر (یک ‏صد جاسوس مشهور)

۳۱۱,۰۰۰ تومان

جاسوسان افرادی باهوشند. آنها با فعالیت های خود در میان دشمن با ظاهری دوستانه می توانند ضربات مهلکی را بر پیکره نظام سیاسی یک کشور وارد نمایند. دسترسی به اطلاعات طرف مقابل در زمان جنگ بسیار اهمیت دارد. امروزه جاسوسی در مورد مسائل صنعتی و اقتصادی گسترش یافته است و جاسوسی های اینترنتی از راه دور، خود دنیایی پیچیده را ایجاد کرده است. این کتاب در آغاز به بررسی اجمالی سازمان های اطلاعاتی از گذشته تا حال پرداخته و به زندگی و عملیات جاسوسان شاخص تاریخ اشاره نموده است.

Add to Wishlist

تصاویر مخفی پیشرفته (فارسی انگلیسی)

۱۰۰,۰۰۰ تومان

کتاب‏ های «تصاویر مخفی» در سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته تدوین‌ شده است و می ‏تواند در قالب بازی و سرگرمی باعث تقویت افزایش تمرکز، افزایش اعتماد به نفس، بالا بردن دقت، توجه و تقویت حافظه بشود.