اتمام موجودی
Add to Wishlist

کتاب کار عربی پایه هشتم (دوره اول متوسطه)

۱۱۰,۰۰۰ تومان

آنچه در این کتاب آمده است:
درسنامه‌های نموداری
نکته‌های تستی
تمرین‌های تشریحی
سؤالات چهار گزینه‌ای
هر درس یک آزمون
آزمون‌های نوبت اول و دوم
مترادف‌ها و متضادها
جمع‌های مکسر
واژگان پایه‌های هفتم و هشتم

Add to Wishlist

عربی 7 (کتاب کار عربی پایه هفتم – دوره اول متوسطه)

۱۳۴,۰۰۰ تومان

زبان عربی و فارسی با وجود آنکه از دو اصل متفاوت نشأت گرفته ‌اند، در طول دوران ‌های تاریخی به علت ارتباط مستمر دو قوم ایرانی و عرب با یکدیگر، تعامل بسیار نزدیکی داشته‌ اند و در این مسیر دو سویه، آثاری از هریک باقی مانده است که شاید در هیچ دو زبان دیگری مشاهده نشود. ما شاهد راه یافتن واژگان دو زبان به یکدیگر بوده ‏ایم، امری که یادگیری عربی را برای ایرانیان و فارسی را برای عرب ‌زبانان راحت ‌تر کرده است. در دوره‌ هایی از تاریخ، زبان فارسی در بصره متداول بود و در زمینۀ آواز و موسیقی نیز مشابهت ‌های فراوانی بین آنان پدید آمده است.

Add to Wishlist

ریکی روش قدرتمند درمان با انرژی

۹۴,۰۰۰ تومان

این کتاب ترجمة کتاب آقای چتان چوگانی، استاد اعظم ریکی می باشد. این اثر اطلاعات جامعی دربارة روش درمان با سیستم دکتر اوسوئی را در اختیار علاقمندان قرار می دهد. مطالب کتاب در عین سادگی به کلیة نکات و شرح و تفصیل مراحل آموزشی و درمانی می پردازد که نه تنها برای درمانگران بلکه برای افرادی که می خواهند با این سیستم آشنا شوند نیز بسیار سودمند می باشد. فواید ریکی نامحدود می باشد از جمله فواید ریکی: ریکی استرس را از بین می برد؛ ریکی به شما کمک می کند تا از عادت های ناخواسته و اعتیاد رهایی یابید؛ ریکی به افزایش قدرت حافظة شما کمک می کند؛ ریکی به شما کمک می کند که دیدگاه مثبتی داشته باشید؛ ریکی به شما کمک می کند تا بر عصبانیت و ترس خود غلبه کنید؛ ریکی به درمان بی خوابی و چاقی مفرط کمک می کند؛ ریکی به افزایش اعتماد به نفس در شما کمک می کند و…

Add to Wishlist

راهنمای گزینش در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

۵۴,۰۰۰ تومان

همواره یکی از دغدغه ‌های اصلی مصاحبه ‌شوندگان برای ورود به سازمان‌ های دولتی و خصوصی اطلاع از نحوه و نوع سؤالات در روز مصاحبه است. یکی از گروه ‌های هدف، دانشجویان دانشگاه فرهنگیان هستند که به‌دلیل حساسیت ‌های شغلی برای گزینش نهایی لازم است در مصاحبه شرکت نمایند. این کتاب راهنمای مناسبی جهت آشنایی و پاسخ‌ گویی به سؤالات روز مصاحبه برای داوطلبان است.

Add to Wishlist

گنجینه تست عربی پایه نهم

۱۲۵,۰۰۰ تومان

جبران خلیل جبران از آن دسته شاعران و نویسندگانی به شمار می‌رود که در مجموعه آثارش، هم به روی زندگی خندیده و هم گریسته، هم افسوس خورده و هم رشک برده که همگی نشانۀ نگاه انسانی او به زندگانی و فراز و فرودهایش است و شاید این همان راز جاودانگی و ماندگاری این هنرمند لبنانی باشد. او در سال 1883 میلادی
چشم به جهان گشود و در سال 1931 چشم از جهان فرو بست.
آنچه در این کتاب آمده است:
500 تست همراه با پاسخنامۀ تشریحی
درسنامه‌‌های نموداری
آزمون جامع تستی
مترادف‌ها، متضادها و جمع‌های مکسر
واژگان پایه‌های هفتم، هشتم و نهم

Add to Wishlist

اسپیکینگ برای آیلتس Speaking for IELTS

۹۲,۰۰۰ تومان

Less familiar, but as important, is how teaching can seriously affect human’s thirst for knowledge.That is what makes teaching notoriously difficult; however, its challenges can still whet your appetite for gaining momentum.This enthusiasm of teaching needed to be fulfilled, so I decided to design this comprehensive speaking book in order to be able to nurse my burning ambition to simplify the speaking task for the IELTS candidates, and, at the same time, help the students to improve their language. Dear learners, this book provides you with the information needed for breezing through the exam in a way that you can brush up on your speaking skill and meet all the certain criteria which are required for IELTS examination.

Add to Wishlist

جنبش‌‏های اسلامی – سیاسی معاصر

۱۶۴,۰۰۰ تومان

جنبش‌ های اسلامی – سیاسی معاصر شاید بیش از هر موضوع دیگری در جهان اسلام و در دوران کنونی نیاز به بررسی و شناخت آکادمیک داشته باشد. اینکه جنبش‌ های اسلامی در سال‌ های گذشته به کانون اخبار و ملاحظات جهانی بدل گردیده است، نشان از اهمیت و نیز ابهام‌ های ظاهری آن دارد. جنبش ‌های اسلامی در سراسر جهان به وقوع می ‌پیوندد و همواره آحاد انسانی را با خود درگیر می ‌کند؛ این درگیری گاه از سر ترس و هراس بوده و گاه از سر جذب در آرمان ‌های آن بوده است. جنبش‌ های اسلامی – سیاسی در دوران معاصر به بحثی طنین‌ انداز در محافل دانشگاهی از یک سو و در میان توده مردم از سویی دیگر بدل گشته است. بحث ‌هایی که از جنبش‌ های اسلامی بیان می ‌شود، چه در جهان اسلام و چه در جهان غیراسلام، گویی با واکنشی دوگانه همراه است؛ واکنشی که در پاره ‌ای موارد با جاذبه و شکل ‌گیری روحیه ‌ای از تقویت اسلام ‌خواهی تا اسلام ‌هراسی و ترس از گسترش پدیده تروریسم را با خود به همراه داشته است. از این جهت که، جنبش ‌های رادیکال (افراطی) که شکلی از بازگشت کورکورانه به سنت‌ های پیشین را دارند با جنبش‌ های لیبرال که تا حد زیادی از مبانی و سرچشمه‌ های اسلامی فاصله گرفته‌ اند و نیز جنبش ‌های نهضت ‌محور که در تلاش برای ایجاد حکومتی شایسته جهت ایجاد جهانی متعالی هستند، از یکدیگر بازشناخته شوند و همواره مرز بین این جنبش ‌ها از یکدیگر جدا باشد. اینکه جنبش‌ های اسلامی، از هرگونه آن، درصدد کسب قدرت بوده‌ اند و خواهان برقراری نظام سیاسی آرمانی خود هستند، بدیهی می ‌نماید؛ اما در بیانی شیواتر باید گفت که در کنار این میل رسیدن به قدرت، معنایی که هر جنبش از دید خود درست می ‌پندارد، نهفته است؛ معنایی که به گونه ‌ای، جهان‌ بینی جریان ‌های گوناگون اسلامی را از یکدیگر و از اندیشه‌ های رقیب، چه در مشرق زمین و چه در جهان غرب متمایز می ‌سازد. برای نمونه، بدیهی است که جهان‌ بینی جنبشی افراطی با جنبشی لیبرال و یا نهضت ‌محور تفاوتی فاحش دارد و جنبش‌ های نهضت ‌محور، همواره تدبیری حقیقی‌ تر را با خود همراه داشته است (مانند نهضت اسلامی ایران) که لازم است مورد موشکافی قرار بگیرد.

Add to Wishlist

نبردهای جنگ جهانی دوم (جلد دوم) 1945-1942

۱۵۶,۰۰۰ تومان

جنگ جهانی دوم بدون تردید عرصۀ مهم ‏ترین نبردهای تاریخ بشر بوده است. در این جنگ میلیون ‏ها سرباز از دو جبهۀ مختلف به ستیز با یکدیگر پرداختند و فرماندهان، تاکتیک ‏های جنگی جدیدی ابداع کردند. در این میان آلمان با تاکتیک بلیتز (صاعقه) جهان را در شوک فرو برد و با ارتشی ضعیف ‏تر از رقبای خود، اروپا و بخش زیادی از آفریقا را تحت سلطۀ خود درآورد. در کتاب نبردهای جنگ جهانی دوم چگونگی تسلط یک کشور بر کشوری دیگر و از بین بردن و شکست دادن ارتش ‏های قدرتمند قرن بیستم بررسی می ‏شود. جلد اول این کتاب بیشتر به پیروزی ‏های دول محور پرداخته و جلد دوم شروع شکست ‏های آلمان را شرح داده است.

Add to Wishlist

چه کسی ثروتمند است؟ (اقتباس از شاهنامه‌ی فردوسی)

۴۸,۰۰۰ تومان

بهرام با لباس مردم عادی به همان شهر برگشت. اين ‌بار به خانه‌ ی بزرگي رسيد. آنجا ایستاد و در زد و گفت: «مسافر هستم و از شما می‌ خواهم اجازه دهید شب را اینجا بگذرانم.» گرگین مرد تنهايي بود؛ اما ثروت زيادي داشت. او بسیار بداخلاق بود و… .

Add to Wishlist

نبردهای جنگ جهانی دوم (جلد اول) 1942-1939

۱۶۳,۰۰۰ تومان

جنگ جهانی دوم بدون تردید عرصۀ مهم ‏ترین نبردهای تاریخ بشر بوده است. در این جنگ میلیون ‏ها سرباز از دو جبهۀ مختلف به ستیز با یکدیگر پرداختند و فرماندهان، تاکتیک ‏های جنگی جدیدی ابداع کردند. در این میان آلمان با تاکتیک بلیتز (صاعقه) جهان را در شوک فرو برد و با ارتشی ضعیف ‏تر از رقبای خود، اروپا و بخش زیادی از آفریقا را تحت سلطۀ خود درآورد. در کتاب نبردهای جنگ جهانی دوم چگونگی تسلط یک کشور بر کشوری دیگر و از بین بردن و شکست دادن ارتش ‏های قدرتمند قرن بیستم بررسی می ‏شود. جلد اول این کتاب بیشتر به پیروزی ‏های دول محور پرداخته و جلد دوم شروع شکست ‏های آلمان را شرح داده است.

Add to Wishlist

رمان تاریخی انیسه

۸۵,۰۰۰ تومان

مأمور نظمیه دست دراز کرد تا روسری فردوس را از روی سرش بردارد که با مقاومت او روبه‌‌رو شد. فردوس با دو دست، محکم روسری‌‌اش را چسبیده بود و مانع برداشتن آن از روی سرش می‌‌شد…
پاسبان که ایستادگی او را دید، با یک حرکت روسری را از چنگش بیرون کشید! روبانی که فردوس موهای خود را پشت‌‌سر با آن جمع کرده بود، دنباله‌‌اش با روسری کشیده شد، روبان گشوده شد و موهایش روی شانه‌‌ها ریخت!
فردوس دستانش را حائل سرش کرد که موهایش دیده نشود و با خجالت روی زمین سرپا نشست. پاسبان هنوز دستش را به‌طرف روسری عقیق دراز نکرد بود که جوانی سراسیمه خودش را بین او و دخترها حائل کرد و از پاسبان خواست که روسری را به او برگرداند… .

Add to Wishlist

مدیریت ژاپنی (کایزن)

۱۲۸,۰۰۰ تومان

کایزن (KAIZEN) یک اصطلاح ژاپنی است که از دو قسمت KAI به معنی تغییر و ZEN به معنی بهتر تشکیل شده است، بر همین اساس KAIZEN را اصطلاحاً Continuous Improvement به معنی «بهبـود مستـمر» تعریف می ‌نمایند. بر اساس این تعریف به‌ دنبال آن هستیم، تا به تمامی پدیده‌ ها با نگاه تغییر بنگریم و به این اصل توجه کنیم که تغییر در جهت بهبود، پایانی نداشته و دائماً می‌ بایست تکرار شود، به عبارتی باید هر شرایط موجود، به شرایط مطلوبی تغییر کرده و خود به شرایط موجود جدیدی مبدل شود تا بر اساس آن به دنبال شرایط مطلوب ‌تری باشیم.